669 347 270 biuro@opti-instal.pl
ul. Grotnicka 11 Bukówiec Górny

Kontakt

Dane kontaktowe:

PREZES ZARZĄDU
Michał Samol
tel: +48 669 347 268
e-mail: m.samol@opti-instal.pl
-------------------------------------------------
PROKURENT
mgr inż. Łukasz Murawa
tel: +48 669 347 277
e-mail: l.murawa@opti-instal.pl
--------------------------------------------
KIEROWNICY KONTRAKTU
mgr inż. Łukasz Murawa
tel: +48 669 347 277
e-mail: l.murawa@opti-instal.pl
-
mgr inż. Arkadiusz Nowacki
tel: +48 669 347 120
e-mail: a.nowacki@opti-instal.pl
-------------------------------------------------
Inżynier Kontraktu
inż. Konrad Szaferski
tel. +48 669 347 011
e-mail: k.szaferski@opti-instal.pl
-------------------------------------------------
DZIAŁ OFERTOWANIA
inż. Magdalena Pryfer
tel: +48 782 228 652
e-mail: m.pryfer@opti-instal.pl
--------------------------------------------------------
DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
mgr Ilona Szczepaniak
tel: +48 504 597 991
e-mail: faktury@opti-instal.pl
----------------------------------------
DZIAŁ PREFABRYKACJI ROZDZIELNIC
Leszek Wrzosek
tel: +48 606 483 419
e-mail: l.wrzosek@opti-instal.pl
-----------------------------------------------------
DZIAŁ POMIAROWY
mgr inż. Andrzej Kuśnierek
tel: +48 510 783 853
e-mail: a.kusnierek@opti-instal.pl
--------------------------------------------------------
MAGAZYN
Arkadiusz Bzdęga
tel: +48 790 477 623
e-mail: magazyn@opti-instal.pl
----------------------------------------------
Sklep
Aurelia Przydróżna
tel: +48 733 666 296
e-mail: a.przydrozna@opti-instal.pl
-----------------------------------------------
OPTI-INSTAL Sp. z o.o.
Bukówiec Górny
ul. Grotnicka 11
64-140 Włoszakowice
NIP: 6972352965
REGON: 381174041
woj. Wielkopolskie
-----------------------------------------------
Biuro tel: +48 669 347 270

Godziny otwarcia biura: od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00

Adres do korespondencji i dostawy towarów:

OPTI-INSTAL
ul. Grotnicka 11
Bukówiec Górny
64-140 Włoszakowice